zielone szkoly2Wyjazdy dzieci na wieś, tak zwane zielone szkoły w trakcie nauki i roku szkolnego są najlepszą poznawczą formą wypoczynku najmłodszych. Naszym atutem jest kameralność pobytu, naturalna wiejska atmosfera oraz obszerna oferta rekreacyjno edukacyjna. Gospodarstwo nastawione jest na wypoczynek dzieci i młodzieży, ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu zielonych i białych szkół, obozów, koloni . Przygotowana bogata baza rekreacyjno edukacyjna oraz wykwalifikowana kadra zapewnia bezpieczny i atrakcyjny pobyt.

Proponujemy gotowe pakiety pobytowe lub w zależności od potrzeb państwa ustalane indywidualnie. Tak forma pozwoli wybrać  Państwu  najbardziej interesujący program pobytu.

zielone szkolyGospodarstwo agroturystyczno-ekologiczne „Stajnia Leźno” położone jest na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego na Pojezierzu Brodnickim (Krainie 101 jezior). Gospodarstwo położone jest na obrzeżu bardzo dużego kompleksu lasów ciągnącego się w trzech województwach. W pobliżu znajduje się jezioro Wielkie Leźno, nad którym posiadamy pole namiotowe. Posiadamy około 30 koni (konie wielkopolskie, kucyki szetlandzkie, hucułki, shire, koniki polskie), oraz zwierzyniec składający się z kóz, owiec, świnek wietnamskich, osłów, kur, kaczek, gęsi, indyków, psów oraz kotów. W naszym gospodarstwie mają Państwo zapewnioną prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a ponadto mogą liczyć na otwartość, życzliwość i poczucie humoru z naszej strony.

светодиодная круглая