Witamy Was w naszym domu i gospodarstwie agroturystycznym Stajnia Leźno. Życzymy miłego i spokojnego pobytu. Tak jak w Państwa domach prosimy o przestrzeganie pewnych zasad zawartych w regulaminie. Stworzony został on w trosce o udany i bezkonfliktowy wypoczynek naszych Gości.

Zapłata

Po przybyciu prosilibyśmy o wpłacenie należności za ustalony pobyt. W wypadku wcześniejszego wyjazdu Państwa z przyczyn niezależnych od nas opłata nie ulega zmianie. Tak samo w wypadku rezygnacji z pobyty nie ulega zwrotowi wpłacona zaliczka.

Pokoje

Doba pobytowa rozpoczyna się u nas od godziny 14.00 a kończy o godzinie 12.00

Z chwilą przekazania klucza jesteście Państwo Gospodarzami pokoju i tak jak w swoich domach powinniście dbać o porządek i poszanowanie wyposażenia pokoju. Za wszelkie uszkodzenia i szkody odpowiadają Państwo materialnie. Klucz do pokoju zwraca się w momencie wyjazdu i odbioru pokoju przez nas.

Palenie papierosów, używanie otwartego ognia i urządzeń elektrycznych

W pomieszczeniach i na terenie gospodarstwa obowiązuje zakaz palenia papierosów i używania otwartego ognia.

Palenie papierosów i używanie otwartego ognia dozwolone jest w miejscach do tego przeznaczonych przez gospodarzy, których kilka znajduje się na terenie Stajni leźno.

W związku z nie przystosowaniem zasilania nie można używać urządzeń elektrycznych takich jak grzałki,mikrofalówki,grzejniki itp., może to spowodować awarię zasilania i jest zakazane przez właścicieli( używanie czajników czy mikrofalówki jest możliwe w kuchni)

Cisza nocna

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godziny 23.00 - 7.00 ,prosimy o niezakłócanie swoim zachowaniem spokojnej nocy innym gościom. Biesiadowanie czy wspólne nocne rozmowy prosimy kontynuować w pomieszczeniach do tego przeznaczonych jak np. Kurna Chata.

Psy i inne zwierzęta Gości

W związku z licznymi zwierzętami mieszkającymi na terenie gospodarstwa i panującymi prawami w świecie zwierząt jesteśmy zmuszenie prosić Państwa o przestrzeganie ich i dostosowanie się do nich ze swoimi pupilami. Przepisy weterynaryjne także wymuszają nakazy i zakazy.

Posiadanie aktualnego wpisu o zaszczepieniu przeciw wściekliźnie jest pierwszym kryterium przyjazdu ze zwierzęciem (o ile gatunek zwierzęcia dopuszcza takie szczepienie)

Zwierzęcy towarzysz musi być pod pełną kontrolą właściciela (smycz lub klatka) na podwórku i w bezpośredniej odległości od niego. Nakaz ten uchroni waszego przyjaciela od licznych psów, kotów, świnek wietnamskich, koni i osłów będących często na wolności a potrafiących agresywnie reagować na intruza (w bezpośredniej obecności człowieka są one traktowane przez nasze zwierzęta neutralnie). Miejscami do wychasania i spacerów są liczne pastwiska i polne drogi w bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwa.

Mimo że nasze zwierzęta czasami zabrudzą podwórko, usuwamy wszystkie nieczystości i o taką samą reakcję prosimy Państwo. Dokuczliwe dla nas i innych naszych gości jest też uporczywe szczekanie (zwłaszcza w nocy) wynikłe z pobytu na nowym miejscu i widokiem innych zwierząt. Może to się wiązć z prośbami o uspokojenie pupila. Liczne zakazy i nakazy dotyczące państwa pobytu ze zwierzętami (przyjaźń ze zwierzęciem zobowiązuje) zamykamy materialną odpowiedzialnościa za czasami, niestety niszczycielską działalnością naszych pupili.

Chcemy podkreślić że jesteśmy przyjacielami  zwierząt ale w pełni odpowiedzialnymi za ich współistnienie w Stajni Leźno.

Parking

Do Państwa dyspozycji na terenie Stajni Leźno  oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciele gospodarstwa nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Dzieci

Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru na terenie gospodarstwa i zapoznać się z warunkami bezpiecznych  ich kontaktów z licznymi zwierzętwmi a zwłaszcza końmi. Karmienie zwierząt może się odbywać po konsultacji z gospodarzem.

Posiłki

Godziny posiłków są ustalone przez gospodynię , istnieje możliwość dostosowania ich do wymogów gości. Spóżnionym jednak nie gwarantujemy ciepłych dań.

Państwa mienie

Jako gospodarze nie ponosimy odpowiedzialności za państwa mienie.

Prosimy uprzejmie zacnych Gości o potraktowanie tych uwag ze zrozumieniem i uwagą.

мед форма купить