uroczystosciStajnia Leźno kameralnie położona w środku lasu, z dala od miejskiego zgiełku i cywilizacji, jest idealnym miejscem sprzyjającym spotkaniom okolicznościowym takim jak komunie, urodziny, imieniny, przyjęcia, spotkania rodzinne itp.

W oparciu o Kurną Chatę, salę komikową lub w połączenie z zabawą na świeżym powietrzu,   organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe dla dorosłych i dzieci. Głównym atutem są atrakcje, z których można skorzystać w trakcie imprez. Największą atrakcją jest wyciąg tubingowy  całoroczny 130 m. dla dzieci i dorosłych, karuzela tubingowa dla dzieci do lat 7. Atrakcje związane z końmi, oprowadzanie na koniach, nauka jazdy, przejażdżki wozem taborowym lub kuligi, kucyki dla dzieci i przejażdżki bryczkami zaprzężonymi w kucyki oraz przejażdżki na osiołkach. Kontakt z wolno biegającymi po terenie gospodarstwa zwierzętami (świnkami, kozami , owieczkami, drobiem i konikami). Atrakcje do oglądania to dom z gliny, domek na drzewie, żywa architektura, „Smocza Stajnia” i inne.

Ośrodek Stajnia Leźno to:

  • 10 h terenu na wyłączność gości, parking dla aut i autokarów
  • 12 h terenu nad jeziorem Wielkie Leźno
  • 22 h toru offroadowego
  • Baza noclegowa dla 30 osób (2-, 3-, 4- osobowe pokoje z łazienką, ) oraz możliwość zakwaterowania w bezpośrednim sąsiedztwie około 100 osób.
  • Sala " Kurna Chata"  wyposażona w sprzęt audiowizualny (konferencje, warsztaty)
  • salka kominkowa kameralna, idealna dla spotkań towarzyskich. Infrastruktura do zabawy plenerowej (wiaty, stoły, ławki, miejsce na ognisko, grille). Do dyspozycji animator gier i zabaw, który w razie potrzeby zadba o liczne atrakcje  dla dorosłych i dzieci . Konferansjer lub oprawa muzyczna spotkania do uzgodnienia.

uroczystosci2GASTRONOMIA

Niewątpliwym atutem Stajni Leźno jest nasza kuchnia – potrawy przygotowujemy na miejscu wg tradycyjnych lokalnych przepisów. Głównie z produktów ekologicznych lub wiejskich, w zależności od wymagań klientów. Naszą specjalnością są potrawy z ryb, mięsne, dziczyzna –. Szerokie menu do wyboru - na stole spotkamy m.in.: pieczonego świniaka, jagniaka lub dzika. Posiadamy własną wędzarnię, z której pochodzą swojskie wędliny, liczne wędzone ryby - specjalność Pojezierza Brodnickiego. Specjalnością Gospodyni jest wojskowa grochówka, żur wiejski, zagraj, kluchy ziemniaczane, kiszone grzyby lub lokalna zupa klopsowa. Oferujemy duży wybór dani rybnych, potraw wegetariańskich, wegańskich, lokalne drożdżowe ciasta i owocowe desery. Niezaprzeczalnym atutem są własnej produkcji nalewki i piwa. Oprócz dań typowo plenerowych dostępne jest również menu bankietowe w kilku konfiguracjach.

CENNIK

Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę, zależnie od wymagań i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 56 4935607 kom. 728315717 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy kompletnej informacji na temat możliwości organizacyjnych i uzgodnimy szczegóły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

            

детские муз инструменты